Imprezy okolicznościowe

Imieniny, urodziny, rocznice, bankiety, kolacje firmowe? Zaproś swoich bliskich do Osady Jurajskiej! My zajmiemy się gotowaniem, a Ty możesz spokojnie świętować z rodziną, przyjaciółmi czy klientami. Czy nie byłoby cudownie po udanej imprezie odpocząć, zamiast sprzątać i myć naczynia? Tym również zajmiemy się za Ciebie! Podczas imprez serwujemy ryby i tradycyjne dania kuchni polskiej. Dla chętnych zorganizujemy ognisko lub przygotujemy dania grillowe. Zabierając ze sobą wędkę, można skorzystać z atrakcji jaką jest łowienie ryb z naszego łowiska. Twoi najmłodsi goście będą mogli spędzić ten czas na placu zabaw lub w naszym kąciku zabaw wewnątrz restauracji. Można zorganizować u nas także przyjęcia urodzinowe dla dzieci, podczas których zadbamy aby Wasze pociechy miały niezapomnianą zabawę! Zapraszamy do kontaktu z nami aby ustalić Menu

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego:
12 388 58 68

Masz pytania? Napisz do nas
biuro@osadajurajska.pl

Oferta dla firm

Urodziny firmy, imprezy integracyjne, zabawy karnawałowe

Każde urodziny firmy to powód do radości, a najlepiej świętować je z ludźmi, którzy tę firmę tworzą, czyli z pracownikami! A może wspólna impreza karnawałowa? To świetna okazja do odpoczynku, integracji i niezapomnianej zabawy. Zaaranżujemy dla Ciebie przestrzeń restauracji tak, by można było swobodnie przeprowadzić w niej gry integracyjne lub zabawy taneczne. Podczas imprezy serwujemy ryby i tradycyjne dania kuchni polskiej.

Nic tak nie integruje zespołu, jak wspólne łowienie pstrągów! Szczególnie gdy nad łowiskiem spotkają się wytrawni wędkarze i osoby, które pierwszy raz w życiu mają w rękach wędkę. Wymiana doświadczeń i uczenie się od siebie nawzajem zapewnią miłą atmosferę. Możemy także zorganizować warsztaty wędkarskie, podczas których nasi specjaliści nauczą Twoich pracowników różnych technik i sposobów łowienia ryb.

Spotkania opłatkowe

Firmowe spotkania opłatkowe to wspaniała okazja do przekazania sobie dobrych słów i życzeń. Przełamanie się opłatkiem i wspólny posiłek sprawi, że wszyscy poczują rodzinną atmosferę. A ciepły, relaksujący klimat zapewni nasz kominek.

Podczas spotkań opłatkowych oprócz dań z karty serwujemy także tradycyjne dania wigilijne – takie jak barszcz z uszkami czy karp w galarecie.

Masz inny pomysł na imprezę firmową? Skontaktuj się z nami, a pomożemy go zrealizować!

12 388 58 68     biuro@osadajurajska.pl